Forum: Karciarze

Odpowiedzi

Zmień widok

37

Również została pobrana mi opłata za kartę mimo iż w poprzednim miesiącu,płatności kartą były powyżej 100 zł.Mam też aktywne wypłaty ze wszystkich bankomatów ale chyba zrezygnuję.Czyli co mam dzwonić na mLinię niech mi oddają kasę?

@blom

Wiesz, ze nie chodzi o to co jest w regulaminie tylko o kolejne doświadczenie w stylu - kasę nieslusznie zabierzemy ale jak ja chcesz to musisz się o to postarać.

Dlaczego niesłusznie pobierane opłaty nie są z automatu oddawane? To nie jest przecież pierwszy raz

Oczywiście nikt z mEkipy się nie wypowie dlaczego. Zwykły śmiertelnik za takie coś miałby już na karku prokuratora ale bankowi jak zwykle się znowu upiecze.

milyzdzicho napisał(a):
> Dlaczego niesłusznie pobierane opłaty nie są z automatu oddawane?
> To nie jest przecież pierwszy raz
>
to moze ja odpowiem slowami gimEkipy:
"Uprzejmie informuję, iż przyczyną zaistniałej sytuacji był incydentalny błąd natury technicznej, który (...) [incydentalnie] zdiagnozowano i usunięto."
[]- dopisalem samodzielnie
jak ladnie i skladnie...
Z.

usunięto na razie kasę z kont klientów.

A może zgłosić to jako pomysł? "automatyczny zwrot kasy w przypadku błędnych i niewłaściwych pobrań". Nie pomyślałem, że ONI o tym nie pomyśleli. Może trzeba pomysłu i 10 tys "popieram"?
:)

milyzdzicho napisał(a):
> usunięto na razie kasę z kont klientów.

alez niemilyzdzichu,
incydentalnosc CYKLICZNEGO pobierania nienaleznych oplat w gimBanku ma to do siebie (i jak mi sie wydaje jest zapisana w strategii dzialanosci), iz z punktu widzenia gimEkipy jest na tyle incydentalna, iz incydentalnie mozna stwierdzic, ze nie miala ona miejsca, no... chyba, ze klient "bez krawatu" zlozy incydentalnie reklamacje, to mu sie wtedy napisze ladnie o incydentalnosci tego zdarzenia i odda oplate incydentalnie, nie zapominajac incydentalnie napomknac o zdiagnonowaniu i usunieciu incydentalnej przyczyny sytuacji incydentalnej ...

Z.

W następnym miesiącu za te pierwsze 4 dni listopada pewnie też sobie policzą za kartę, bo jakby miało być inaczej.