Forum: Karciarze

rezygnacja z karty debetowej

Witam.

Konto w mbanku mam kilka lat pamiętam czasy wszystko za free. Potem weszła opłata za kartę debetową 2zł, mówie sobie przeżyje. Dzisiaj wchodzę na konto a tu 4zł za kartę - ooo przebrała się miarka tym bardziej że ani razu z niej nie skorzystałem. Z tego co czytam opłata była zapowiadana jakiś czas temu ale ja nie mam w zwyczaju śledzić wszystkich zmian cen, taryf, regulaminów itp itd. W porządku niech opłata sobie będzie ale z karty chcę zrezygnować. Z tego co wiem trzeba zastrzec kartę na swoim koncie w mbanku. Ale czy to w zupełności starczy aby pozbyć się tych opłat to już nie jestem pewien bo opinie sa różne. Tzn czy trzeba również wypowiedzieć umowę o karte z bankiem? Jeżeli tak to jak to zrobić? Oraz jeżeli jakimś dziwnym trafem karta nagle okazałaby mi się niezbędna to co wtedy? O opinię proszę tych którzy przerabiali ten temat na własnej skórze. Dziękuję z góry.

Odpowiedzi

Zmień widok

2

O ile pamiętam, to w serwisie transakcyjnym, tam gdzie zastrzegasz kartę, trzeba wybrać opcję "rezygnacja z karty" i to wszystko.

Witaj terrax,

aby opłata za kartę nie była naliczana wystarczającą czynnością jest jej zastrzeżenie. Wypowiedzenie umowy o korzystanie z kart płatniczych mBanku nie jest w tym przypadku konieczne.

Jeżeli w przyszłości będzie Ci potrzebna, w dowolnej chwili będziesz mógł zamówić nową kartę.

Pozdrawiam, Kasia.

Komentuj z innymi

Ostatnie wątki w Karciarze