Forum: mKlienci

jakosc obslugi i dzialania

przydalaby sie nowa kategoria - jakosc

bo o tym chciałbym napisać dzisiaj
o jakosc obslugi tego banku
można to kreslic jednym slowem - ŻENADA

kompletny brak jakichkolwiek informacji, oczywiscie wine zwalajac na klienta

ok 2-3 tyg temu zadzwonil do mnie pan z mlinii proponujac kredyt odnawialny do konta
wszytko ladnie fajnie, dane podalem wszytko wpisane zatwierdzone, dostalem nr wniosku, mam czekac na dokumenty

mija tydzien i nic
czekam dalje
dzwoni pani z mlinii - pyta czy dostalem dokumnty odnosnie wniosku - mowie ze nie
to ona wysle jeszcze raz na moje konto elektroniczne
ok czekam - wreszcie jest - wypelniam brakujace dane, zatwierdzam wniosek, wysylam, wszytko ok - informacja na koncu ze kredyt zostanie uruchomiony niezwlocznie
mija kilka dni - zagladam - kredytu nie ma,
nic - mysle sobie, poczekamy
mija tydzien - kredytu nie ma
dzownie na mlinie - pani sprawdza i ?????
INFORMUJE MNIE ZE WNIOSEK ZOSTAL AUTOMATYCZNIE ODRZUCONY Z POWODU ZBYT DLUGIEGO CZASU AKCEPTACJIi !!!!

dowiedzialem sie o tym tylko dlatego ze zadzwonilem, bo gdybym tego nie zrobil dalej jak idiota bym czekal w niewiedzy
jedna sprawa ze system dziala jak jakis opozniony w rozwoju, druga to kompletny brak informacji

zreszta sytuacja ta jest juz druga z kolei - dawno temu wypelnialem wniosek o karte kredytowa, tez proponowana przez pracownika mbanku, juz wszystko mialem nr wniosku itp czekalem tylko na potwierdzenie
i co????
system automatycznie odrzucil moj wniosek z niewiadomo jakiego powodu (pracownik nie byl w stanie mi powiedziec) i oczywiscie o fakcie tym nie raczyl mnie NIKT poinformowac

moja mama ma konto w innym banku - jest oddzial w moim miescie,wplatoma, nie placi za karte, przelewy, korzysta z WSZYSTKICH bankomatow za darmo, nie bylo zadnego problemu z otrzymaniem debetu do konta

ja pani z mLinii juz podziekowalem za wspolprace

Odpowiedzi

Zmień widok

3

ile jeszcze takich opowieści musi być, aby ludzie zmądrzeli i wybrali inny bank. mBank zszedł już dawno na psy, psów nie obrażając, bo to przesympatyczne i ciepłe zwierzęta.

milyzdzicho napisał(a):

> ile jeszcze takich opowieści musi być, aby ludzie zmądrzeli
> i wybrali inny bank.

Myślę, że jeszcze trochę.
Wraz z "internetyzacją" społeczeństwa coraz więcej użyszkodników będzie tu wpadać, czytać i pójdzie gdzie indziej. mBank się w końcu ocknie i zabije to forum.
Jeszcze trochę...

sugerujesz, że jako podnoszenie standardu działania nastąpi likwidacja forum? w sumie to takie majketingowe...

Komentuj z innymi