Forum: Kredyty

Dzień spłaty kredytu

Czy można zmienić datę spłaty raty kredytu z 1go danego miesiąca na np 15go? I czy wiążą się z tym jakieś dodatkowe opłaty (oprócz odsetek oczywiście)?

Odpowiedzi

Zmień widok

10

witaj tomekwr,

jeżeli kredyt jest widoczny w zakładce kredyty to jest taka możliwość i operacja jest bezpłatna.

pozdrawiam
Jakub

Ok, dziękuję.

Również chciałabym zmienić dzień spłaty kredytu, ale nie wiem w jaki sposób można to zrobić. Nie znalazłam żadnej zakładki sugerującej tą opcje.

Witam,

wniosek o zmianę terminu spłaty raty można złożyć telefonicznie na mLinii.

Pozdrawiam,
Krzysiek

A czy ktoś wie ile taka zmiana może potrwać? Złożyłem wniosek tydzień temu i nadal cisza.

Ponawiam pytanie, wie ktoś może ile może trwać zmiana dnia spłaty kredytu? Mija już prawie dwa tygodnie od dnia kiedy złożyłem dyspozycję na mlinii (stopień rozpatrzenia 0%).

tomekwr napisał(a):

> Ponawiam pytanie, wie ktoś może ile może trwać zmiana dnia
> spłaty kredytu? Mija już prawie dwa tygodnie od dnia kiedy
> złożyłem dyspozycję na mlinii (stopień rozpatrzenia 0%).

Sprawdź na mLinii, bo może się okazać, że zmiana juz jest dokonana, niestety system wnioskowy czasem nie pokazuje prawdy, zwłaszcza jeśli chodzi o stopień rozpatrywania wniosku.

Sprawdź też w "Kredytach" czy nie zmienił Ci się harmonogram spłat wstawiony do systemu.

Harmonogram bez zmian, stopień rozpatrzenia 0%, chyba zostaje tylko mLinia.

Okazuje się że dyspozycja zrealizowana (oczywiście dowiedziałem się na mLinii, w systemie wnioskowym dalej 0%) a zmiana harmonogramu spłat następuje po następnej spłacie raty wg starego harmonogramu.
Pozdrawiam

Komentuj z innymi

Ostatnie wątki w Kredyty