Forum: Oszczędni

Odpowiedzi

Zmień widok

69

kagetsu napisał(a):

> prowadzenie nie jest darmowe a ponad 5 zl (mowimy o pko bp)
> przelew 4 zl w oddziale a 0,5 zl z internetu + 2zl za dostep do
> konta przez internet

Lakoc pisał o rachunku Inteligo i jego prowadzenie jest darmowe (przy średniomiesięcznym saldzie>99,99 zł + ew. opłata za kartę bodaj 0,99 zł, ale z niej można zrezygnować).

To na cholere komu konto bez karty i z przelewami za zlotowke jak jest tyle innych z darmowymi przelewami i o wiekszym badz takim samym %

lakoc napisał(a):
> wlasnie dostalem @ z inteligo:
> oprocentowanie aż do 5,5%*

Przeciez już dwa wątki o tym są :(
http://www.mbank.pl/forum...
http://www.mbank.pl/forum...

faktycznie, zdublowalem temat.
lakoc

Ja mam konto w Inteligo od lat z dwóch powodów. Po pierwsze, utrzymując tam stały stan konta w wysokości 110 zł mam konto za darmo. Zdecydowałem się wyrobić karte płatniczą (za którą płacę złotówkę miesięcznie), ponieważ... kupuję nią bilety raz do roku na Ryanaira. :-) Karta Inteligo jest to Visa Electron i - o dziwo - od zawsze można nią było płacić w Internecie tak jak kartami embosowanymi (wypukłymi). Ale skoro to Electron to Ryanair NIE DOLICZA opłaty za płatnośc kartą, co przy dwóch biletach daje oszczędnośc już chyba z 80 zł. W efekcie jestem sporo do przodu. Teraz otworzyłem sobie subkonto oszczędnościowe (5% poniżej 50 tys.) i właśnie przerzucam pieniądze z mbanku tam. ;-)

dzień dobry,
tam gdzie jest to możliwe (kilka miejscowości w Polsce) polecam rozważyć ofertę Allianz Banku.
oprocentowanie naprawdę atrakcyjne. brak opłat za prowadzenie rachunków.
jedynie drobna opłata za kartę ( z której można zrezygnować i traktować Allianz jako przechowalnię oszczędności.!!!)
Bank jest "młodym" bankiem w Polsce i według zapewnień jego pracowników jeszcze jakiś czas będzie walczył o klienta oprocentowaniem swoich rachunków !!
aster

termitic napisał(a):

>. Ale skoro to Electron to Ryanair NIE DOLICZA
> opłaty za płatnośc kartą, co przy dwóch biletach daje
> oszczędnośc już chyba z 80 zł. W efekcie jestem sporo do
> przodu.

A karta debetowa mbanku (rowniez plaski Electron) nie da sie obecnie zaplacic bez doliczania oplaty?

Z tego co pamietam to chyba nie bo probowalem obydwoma i inteligo przyjmowalo jako jedyna jako kredytowa bodajze a reszte nie

krzysztofsf napisał(a):

> A karta debetowa mbanku (rowniez plaski Electron) nie da sie
> obecnie zaplacic bez doliczania oplaty?
Ja płaciłem za bilety kolegi swoim electronem z mB i nie było żadnych dodatkowych opłat. (pod koniec zeszłego roku, bilety już na ten rok)

Komentuj z innymi

Ostatnie wątki w Oszczędni