Forum: mKlienci

Logowanie do systemu przejściowo niemożliwe ??

Witam
Ma ktos taki komunikat

"Przepraszamy, ale obecnie nie ma możliwości logowania do internetowego serwisu transakcyjnego.
Powtórna próba logowania będzie prawdopodobnie możliwa za 10 minut. Jeśli pozostaniesz na tej stronie Twoja przeglądarka automatycznie wyświetli formatkę do logowania po upływie 10 minut, pod warunkiem, że logowanie będzie możliwe.
Za niedogodności związane z oczekiwaniem na możliwość zalogowania serdecznie przepraszamy"

Michał

Odpowiedzi

Zmień widok

5

Ja

Ja nie

Chmiel napisał(a):

> Witam
> Ma ktos taki komunikat
>
> "Przepraszamy, ale obecnie nie ma możliwości logowania do
> internetowego serwisu transakcyjnego.
> Powtórna próba logowania będzie prawdopodobnie możliwa za 10
> minut. Jeśli pozostaniesz na tej stronie Twoja przeglądarka
> automatycznie wyświetli formatkę do logowania po upływie 10
> minut, pod warunkiem, że logowanie będzie możliwe.
> Za niedogodności związane z oczekiwaniem na możliwość
> zalogowania serdecznie przepraszamy"
>
> Michał

Chwilowe przeciążenie systemu, który blokuje dostęp następnym klientom dając w ten sposób znośny komfort już zalogowanym. Mimo komunikatu system często pozwala na zalogowamie już po kilkunastu sekundach. Można oczywiście wyłączyć takie zabezpieczenie, ale wtedy już wszyscy odczują dyskomfort z powodu spowolnienia.

odpowiem tak jak czesto odpowiada mRada

zadzwon na MLINIE,

pozdrawiam mon

Takie sytuacje się od czasu do czasu zdarzają więc co w tym takiego niezwykłego, jeszcze się nie przyzwyczailiście...?

Mnie się coś takiego zdarzyło kilkakrotnie przeważnie akurat wtedy kiedy najbardziej mi zależało żeby skorzystać z eMaklera. Chcę zawrzeć transakcje i okazuje się że sesja wygasła, chcę się zalogować i nie mogę, bo mam komunikat żeby sobie poczekać no i po ptakach.
M.in. dlatego nie lubię eMaklera.

Poza tym miałem też takie przypadki, że będąc zalogowanym i mimo, że sesja nie wygasła też nie mogłem skorzystać z eMaklera niestety teraz nie pamiętam treści komunikatu, ale chyba było to coś o niedostępności usługi.

Komentuj z innymi