Forum: Inne

brak grupy

PayPal - haslo do zwiekszenia limitu

Witam, ile srednio czeka sie w mBanku na 4cyfrowe haslo potrzebne do zwiekszenia limitu zaplaty na Paypalu ??
Drugie pytanie: czy za przelanie kasiorki z ekonta na ekarte pobierana jest jakas prowizja ??

PZdr

Odpowiedzi

Zmień widok

3

ad 1)
Nie próbowałem i nie zamierzam aż udostępnią (jestem na bieżąco?) możliwość podejmowania środków na polskie rachunki. Ergo nie wiem.

ad 2) eKarta jest subkontem eKonta. Ergo przelew wewnętrzny, ergo zero.

brak grupy

odp1) chyba zle sprecyzowalem pytanie albo nie rozumiem odpowiedzi; jeszcze raz; zarejestrowalem sie w Paypal pare dni temu, wczoraj dodalem Ekarte na paypalu i mam limit 100 Euro - tyle maxymalnie moge zaplacic za 1na transakcje; i aby zwiekszyc ten limit trzeba czekac jak przyjdzie Bank Statement (dlugo ponoc) albo na stronie mbanku sprawdzic rachunek karty - tam ma byc te 4 cyfrowe haslo - i moje pytanie ile sie na to czeka srednio ?? (mam do zaplaty na ebayu jedna rzecz juz z 6 dni i stad moja niecierpliowsc)

odp2 ) jup, tez mi sie tak wydawalo ale wczoraj przerzucilem sobie 600 zl na ekakrte; pozniej sprawdzam a tam jest tylko 593,3; ale juz wiem dlaczego tak jest.

Podworko napisał(a):

> odp1) chyba zle sprecyzowalem pytanie albo nie rozumiem
> odpowiedzi; jeszcze raz; zarejestrowalem sie w Paypal pare dni
> temu, wczoraj dodalem Ekarte na paypalu i mam limit 100 Euro -
> tyle maxymalnie moge zaplacic za 1na transakcje; i aby
> zwiekszyc ten limit trzeba czekac jak przyjdzie Bank Statement
> (dlugo ponoc) albo na stronie mbanku sprawdzic rachunek karty -
> tam ma byc te 4 cyfrowe haslo - i moje pytanie ile sie na to
> czeka srednio ?? (mam do zaplaty na ebayu jedna rzecz juz z 6
> dni i stad moja niecierpliowsc)

Ja płaciłem za to KK CitiBanku i chyba po 4-5 dniach miałem kod jako opis transakcji do podglądu przez system transakcyjny.