Forum: mKlienci

brak grupy

Zajebało mi 3000 ??? i co teraz

Witam wszystkich wku... dzisiaj na działanie mbanku. Generalnie zawsze byłem zadowolony z działania tego banku ze aż miło no i chyba przesadziłem z zachwalaniem mbanku innym ludziom bo dzisiaj w czasie problemów z autoryzacją kart płatniczych próbowałem wypłaciłć 3000zł z bankomatu EURONETU i kase oczywiście ściągło ale ja jej nie otrzymałem. Najgorsze jest to że jutro miałem wyjeżdzać w bardzo ważną podróż a niestety na forsie nie śpie i co teraz kto mi zwróci straty z tym związane i najważniejsze kiedy moje 3000 wrócą z powrotem na konto ??? W dodatku pani w mLinii powiedziała że mogą wrócić jutro, lub pojutrze albo nawet za tydzień. ? TEraz jestem na serio wkur i nie mam zamiaru tego tak zostawić bo ta podróż jest dla mnie bardzo ważna a bez kasy ani rusz ...

Odpowiedzi

Zmień widok

4

brak grupy

No wiesz ... może Ci zwróca albo i nie ... może jak złozysz reklamację za 90 dni ... Jednak życzę Ci miłej podróży ... :)

brak grupy

Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję!
Podniosłeś mnie na duchu! jestem człowiekiem 10 razy szczęśliwszym niż ty, również jutro wyjeżdżam i potrzebuję kasy a zajebali mi w podobnych okolicznościach "tylko" 300 zł, został mi 1 PLN w portfelu:) Pierdolę mBank i jadę, mam na szczęście EURO i bilety:) A na linię mBanku nie mogę się dodzwonić, więc nikt mi nawet nie obiecał, że w ogóle dostanę tę kaskę z powrotem na konto.

Trzeba bylo zadzwonic do euronetu - numery na kazdym bankomacie.
Oni sa bardziej obcykani w dzialaniu bankomatow i maja podglad co i jak sie dzialo z twoja karta w ich maszynie (i nie krzycza ze to nie ich sprzet ...i automat na ich infolinii nie mowi ' reklamacja 30 dni prosze czekac przy bankomacie' jak to bywa w mbanku (ktory widocznie ma tyle zgloszen reklamacyjnych DO UZNANIA ze rutynowo pracownicy maja katarynke z podobnym do w/w tekstem.

Rozumiem Twoje zdenerwowanie w przypadku gdy ta kasa byla na cos konkretnie potrzebna w danym momencie

...ale to jest Discount Bank (nieliczny towar na zachete a reszta w ladnej oprawa i reklama z wielka pompą) a jak wyglada od srodka - ostatnio glosno o Biedronce jest ;-> ...i to sie zmienia w mBanku (bo juz nie sa na etapie brukowca ktory chwali sie wielka sprzedaza zalaczajac do 'codziennej tresci' atrakcyjna plyte CD/DVC) ale bardzo powoli zmienia...

brak grupy

Bogdan napisał(a):
>
> Witam wszystkich wku... dzisiaj na działanie mbanku.
> Generalnie zawsze byłem zadowolony z działania tego banku ze
> aż miło no i chyba przesadziłem z zachwalaniem mbanku innym
> ludziom bo dzisiaj w czasie problemów z autoryzacją kart
> płatniczych próbowałem wypłaciłć 3000zł z bankomatu EURONETU
> i kase oczywiście ściągło ale ja jej nie otrzymałem.
> Najgorsze jest to że jutro miałem wyjeżdzać w bardzo ważną
> podróż a niestety na forsie nie śpie i co teraz kto mi zwróci
> straty z tym związane i najważniejsze kiedy moje 3000 wrócą z
> powrotem na konto ??? W dodatku pani w mLinii powiedziała że
> mogą wrócić jutro, lub pojutrze albo nawet za tydzień. ?
> TEraz jestem na serio wkur i nie mam zamiaru tego tak
> zostawić bo ta podróż jest dla mnie bardzo ważna a bez kasy
> ani rusz ...

Po pierwsze może nie rzucaj wiąch, bo nie jesteśmy w szalecie :) Po drugie co to ma wspólnego z mBankiem? Dostali od Euronetu dyspozycję potrącenia 3000 zł, to potrącili, a że się bankomat zaciął, to chyba nie ich wina.

Nie rób z igieł wideł, bo może to dla Ciebie dotkliwe, ale przypadki chodzą po ludziach i nie zawsze da się znaleźć winnych. Masz nauczkę na przyszłość, żeby się wcześniej przygotowywać do wyjazdu :)

Maciek