Ustal swój telekod i wytrop okazję

Kredyt przez telefon w mBanku

 

Wyjątkowe okazje mają to do siebie, że pojawiają się nagle i trzeba z nich szybko korzystać. My kobiety wiemy coś o tym... ;)

Wprowadzając do oferty mBanku kredyt przez telefon daliśmy naszym Klientom możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na eKONTO w 15 minut - bez wychodzenia ze sklepu.

Jedyne, o co trzeba zadbać wcześniej to aktywny telekod, dzięki któremu zidentyfikujesz się na mLinii (801 300 800 lub 42 6 300 800).

 

 

Jeżeli nie pamiętasz swojego telekodu, możesz szybko, łatwo i samodzielnie ustanowić nowy.

Poniżej krótki instruktaż, jak zmienić telekod w systemie transakcyjnym.

1. Zaloguj się do systemu transakcyjnego.

2. Po zalogowaniu z lewego menu wybierz opcję "Ustawienia i konfiguracja"

3. Następnie wybierz opcję "Dostęp do banku"

4. Wśród wyszczególnionych kanałów dostępu, przy pozycji Teleserwis (mLinia) wybierz "Zmień hasło".

5. W przeznaczone do tego pole, wpisz nowy telekod (hasło dostępu do mLinii), który chcesz ustanowić i potwierdzić go w kolejnym wierszu (pamiętaj, że musi składać się z 6 cyfr). Następnie kliknij "Dalej".

6. Następnym krokiem jest potwierdzenie ustanowionego nowego telekodu hasłem smsowym (lub jednorazowym, jeżeli korzystasz z listy haseł jednorazowych), poprzez wpisanie otrzymanego SMS-a w wyznaczone pole i kliknięcie opcji "Zatwierdź".

7. Wyświetli się komunikat, że hasło dostępu na mLinię zostało zmienione. Oznacza to, że możesz zadzwonić na mLinię (aby nawiązać połączenie, konieczne będzie podanie Twojego identyfikatora Klienta i odpowiednich cyfr z nowego telekodu).

W podobny sposób postępujesz, jeżeli chcesz samodzielnie ustanowić swój telekod (opcje "Ustawienia i konfiguracja", następnie "Dostęp do banku" i "Aktywuj kanał").

Możesz także zadzwonić na mLinię i wówczas Operator zamówi dla Ciebie rozmowę zwrotną celem ustanowienia telekodu. 

 

Zobacz krótki film instruktażowy o tym, jak zmienić telekod do mLinii

  

Archiwum

Komentarze

0

Komentuj z innymi

Zobacz także

Brak powiązanych wpisów

Tagi

Archiwum