Kredyt przez internet w 15 minut!

Kredyt przez internet w 15 minut

 

Coraz bliżej Święta... W sklepach długie kolejki a ja wciąż nie kupiłam prezentów dla najbliższych. 

Na szczęście w tym roku nie muszę martwić się o mój budżet, gdyż gotówkę mogę mieć na koncie w 15 minut, bez biegania do banku.

 

Podpisałam Otwartą umowę produktową, dzięki której w każdej chwili mogę uzyskać kredyt w mBanku bez wychodzenia z domu, przez internet.

Dodatkowo mBank przygotował dla mnie "Ofertę dla Ciebie", czyli możliwą do uzyskania bez żadnych formalności kwotę kredytu. Dzięki temu wiem, na jakie prezenty mogę sobie pozwolić.

Jak sprawdzić, czy mBank przygotował "Ofertę dla Ciebie"?

W tym celu wystarczy zalogować się na swój rachunek w mBanku. Pod sekcją "Wiadomości" w menu z lewej strony znajdziesz pozycję "Oferta dla Ciebie", w której zawsze sprawdzisz aktualne oferty przygotowane na bazie Twojej relacji z Bankiem, a także złożysz wniosek o wybrany produkt.

Zaloguj się już dziś i sprawdź, czy masz przygotowaną przez mBank "Ofertę dla Ciebie".

Jak uzyskać kredyt przez internet, bez wychodzenia z domu?

To bardzo proste! Wystarczy, że posiadasz podpisaną Otwartą umowę produktową. Dzięki niej po złożeniu wniosku o kredyt w internecie, wystarczy zaakceptować parametry umowy kredytu w serwisie transakcyjnym a już po chwili środki będą na Twoim eKONCIE. Potwierdzenie udzielenia kredytu i harmonogram spłat otrzymasz  pocztą.

Jeżeli nie posiadasz Otwartej umowy produktowej umowę o KREDYT gotówkowy dostarczy Ci Kurier. Możesz ją podpisać także w najbliższym punkcie naziemnym mBanku.

 

Zobacz, jak to wygląda w serwisie transakcyjnym mBanku:

 

 

 

 

 

Kredyt przez internet

 

 

 

Archiwum

Komentarze

7

Bardzo chętnie bym skorzystał z tej oferty, tylko gdy spróbowałem
okazało się, że mój wniosek jest zablokowany przez ciągnący się
wniosek o kartę kredytową (inna sprawa, że gdybym ją dostał to nie
potrzebowałbym kredytu), na którą umowę podpisałem 23 marca (papiery
odesłane) a na infolinii nie wiedzą dlaczego jeszcze nie wydano karty.
Są święta trafiają się różne promocej a ja nie mogę ani karty
użyć ani wziąć drobnego kredytu na 2-3 tysiące. Po złożeniu
reklamcji powiedziano mi, że mogę czekać nawet 30 dni. Okazuję się,
że mimo że jestem stałym klientem od 8 lat i o dość dobrych dochodach
to nikt z obsługi banku nie jest w stanie mi pomóc ani przynajmniej
wyjaśnić skąd te opoźnienia i kłopoty oraz brak informacji dla
klienta. Wniosku o kartę nie widać w serwisie transkacyjnym więc nawet
nie moglem spodziewać się, że stara umowa niedopelniona przez mBank
może tak zablokowac mi możliwości finansowe. Zawiedziony jestem. Dodam, że nie mam żadnych niespłaconych zobowiązań.

Adam Gajak


A ja dostałem kredyt normalnie w terminie i tyle ile mi zaproponowali czyli dychę. Ale ponieważ w międzyczasie mój stan finansów dość znacznie się poprawił i naście razy pokrywał pobrany kredyt, postanowiłem, że zlikwiduję zadłużenie jednorazowo. Ale zdecydowałem, że jeśli Bank zaproponuje mi jakiś mniejsze oprocentowanie od kredytu to go pozostawię, a niech se cała gotówka leży na lokacie (oczywiście w mBanku) i zarabia. Otóż jakie było moje zdziwienie, po rozmowie z konsultantem, że Bank nie chce i nie może takiej pertraktacji oprocentowania przeprowadzić. Urzędasy z mBanku wolą stracić te śmieszne 17,5% miesięcznych odsetek i nic nie zarobić niż cokolwiek odpuścić.. No i co wy na to? Jednym słowem "bankowcy cała gębą"


No to ja napisze jak to jest z tym kredytem. Klientem mbanku jestesmy z mezem od okolo 10 lat. mamy dosc wysokie dochody, chcielismy splacic kredyt z innego banku, ktory swoimi uslugami przestal nam odpowidac. maz w listopadzie zmienil prace, ale miedzy poprzednia a akutalna byla ciaglosc.
Okazalo sie, ze mbank proponuje nam online kredyt gotowkowy w wysokosci 58 tys zł. Chcielismy 15 tys tylko.
Wypisalismy wniosek on line i wyszlo, ze dostaniemy 7,5. Poszlismy do mkiosku, zaczely sie schodki.... najpierw system nie piszczual wniosku nawizaujac od dochodow tylko do wplywow na mkontp (nie wszytskie naszedochody trafialy do tego banku), potem okazalo sie, ze potrzebuja wyciagow z tego drugiego banku, potem swiadectwo z poprzedniej pracy, potem zaswiadczenie o zatrudnieniu zx aktualnej pracy a potem sie okazalo, ze potrzebuja umowe z auktualnej pracy!!!!!!!
I tak z oferty na 58 tys dostalismy 13500 i do tego trwalo to kolo 2 tygodni i nie wiem po co bankowi umowa o prace meza kiedy dostali zaswiadczenie o zatrudnieniu w ktorym jest wyraznie napisane to co jest im potrzebne. Aha, dodam, ze zadzownili do dyrektora meza i zaczeli pytac o informacje, o ktore nie mieli prawa pytac.

Czyzby mbank zaczal schodzic na psy?


aha i dodam jeszcze, ze zapomniałam stary login aby sie zalogowac i pisac komenatrze, wczoraj probowalam zalozyc konto... do tej pory nie otrzymalam maila z linkiem aktywacyjnym....

i ten bank dostaje nagrody za to, ze jest przyjazny dla klientow?????


Kredyt może i jest w 15 minut, za to później cztery miesiące nie można się doprosić, żeby spłacone karty wykreślić z BIK-u. Miałam dwie karty, jedną miał mój mąż, wszystkie zostały spłacone w sierpniu, jest grudzień, a w BIK-u wciąż nie ma informacji, zablokowane mam wszystkie kredyty z tego powodu, to nie jest fair!


Jeśli już macie korzystać kredytu gotówkowego, ale jednak posiadacie kartę kredytową to szczerze zachęcam do zapoznania się z tym tekstem: http://samcik.blox.pl/201...


Ja miałem ofertę na 11000 a po złożeniu wniosku dali zaledwie 2300!!! Myślałem, że skoro to oferta DLA MNIE to jest już skalkulowana na podstawie mojej historii w banku i wystarczy już tylko chcieć skorzystać. Byłem pewien, że w każdej chwili mogę liczyć na taką kwotę i się przeliczyłem. Ściema totalna!!!


Miałem w ofercie dla Ciebie kredyt odnawialny na 5600zł, dodatkowo miła pani z mBanku do mnie dzwoniła i zachęcała do wzięcia tego kredytu. Zdecydowałem się, wypełniłem wniosek po czym otrzymałem odpowiedź, że kredytu nie dostanę. Skoro bank uważa, że nie mam takiej zdolności kredytowej to po co wysyła mi takie oferty?


Komentuj z innymi

Zobacz także

Brak powiązanych wpisów

Tagi

Archiwum